EATON HLD3450V C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld, Complete Breaker | BH3DRQ
EATON HLD3450V Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld Type, 3-Pole, 450A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3DRQModel: HLD3450V
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 8 1/4"
Length 10 3/4"
Width 4.06"