EATON HLD3250T77W C, L-Frame Molded Case Circuit Breaker, Hld Breaker, 250A | BH3DQJ
EATON HLD3250T77W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld Breaker, 250A, 3-Pole, 65 Kaic At 480V
Item: BH3DQJModel: HLD3250T77W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"