EATON HKD3400W C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Complete Breaker | BH3DEW
EATON HKD3400W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals, 50/60 Hz
Item: BH3DEWModel: HKD3400W
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"