EATON HKD3300Y02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Complete Breaker | BH3DBX
EATON HKD3300Y02 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3DBXModel: HKD3300Y02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"