EATON HKD3175X C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Complete Breaker | BH3CZY
EATON HKD3175X Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3CZYModel: HKD3175X
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"