EATON HKD3125A06B02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3CZP
EATON HKD3125A06B02 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH3CZPModel: HKD3125A06B02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"