EATON HKD2400K C Molded Case Switch, K-Frame, Hkd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH3CZB
EATON HKD2400K Molded Case Switch, K-Frame, 2 Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 65 Kaic At 480 Vac, 50/60 Hz
Item: BH3CZBModel: HKD2400K
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 5 1/2"
Length 4.1"