EATON HKD2400F C Molded Case Circuit Breaker Frame, K-Frame, Hkd, Frame Only, Fixed Thermal | BJ4CTA
EATON HKD2400F Molded Case Circuit Breaker Frame, K-Frame, 2 Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4CTAModel: HKD2400F
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Frame
Height 5 1/2"
Length 4.1"