EATON HKD2400C05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3CZH
EATON HKD2400C05 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 2-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH3CZHModel: HKD2400C05
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"