EATON HJD3175WS10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BJ4CRVModel: HJD3175WS10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"