EATON HJD3150W Molded Case Circuit Breaker, Hjd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BJ4CRJModel: HJD3150W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 7"