EATON HJD3100V Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3CRKModel: HJD3100V
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 10"
Length 4.06"
Width 4.13"