EATON HJD2250S29 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd | BH3CRP
EATON HJD2250S29 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 2-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3CRPModel: HJD2250S29
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"