EATON HFD3200VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BTB
EATON HFD3200VW Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BTBModel: HFD3200VW
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"