EATON HFD3150LSA02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BJ4CQM
EATON HFD3150LSA02 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BJ4CQMModel: HFD3150LSA02
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.9"
Length 7 2/5"
Width 5"