EATON HFD3150A10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BPF
EATON HFD3150A10 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 2A-2B Rear With Left Pigtail
Item: BH3BPFModel: HFD3150A10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"