EATON HFD3125LA13 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BKZ
EATON HFD3125LA13 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 2A-2B Rear W/ Right Pigtail
Item: BH3BKZModel: HFD3125LA13
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"