EATON HFD3100VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BNM
EATON HFD3100VW Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BNMModel: HFD3100VW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"