EATON FDB3150Y C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MVB
EATON FDB3150Y Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Line Side, 50/60 Hz
Item: BH9MVBModel: FDB3150Y
Item Circuit Breaker
Height 5"
Length 7"
Width 5"