EATON HFD2100K C Molded Case Switch, F-Frame, Hfd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9XQX
EATON HFD2100K Molded Case Switch, F-Frame, Type Hfd, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9XQXModel: HFD2100K
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 6"
Length 3.38"