EATON GWF1100V C Complete Molded Case Circuit Breaker, G-Frame, Gwf, Complete Breaker | BH9WUF
EATON GWF1100V Molded Case Circuit Breaker, G-Frame, Type Gwf, 1-Pole, 100A, 240 Vac, 20 Kaic At 240 Vac
Item: BH9WUFModel: GWF1100V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4 22/25"
Length 2.63"
Width 1"