EATON FWF2200D23 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9RYJ
EATON FWF2200D23 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 2-Pole, 200A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RYJModel: FWF2200D23
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"