EATON FWC3160L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwc, Complete Breaker | BH9RVC
EATON FWC3160L Molded Case Circuit Breaker, Type Fwc, Fixed Magnetic Trip Type, 3-Pole, 160A, 690 Vac
Item: BH9RVCModel: FWC3160L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"