EATON FS240100A Molded Case Circuit Breaker, FS Frame, 2 Pole, 100A, 480VAC
Product Specifications:
| Item | Bolt On Circuit Breaker |
| Amps | 100A |
| Frame Type | FS |
| Number Of Poles | 2 |
| Voltage | 480V AC |