EATON FRF2GC12 F10 Dual Feeder Motor Control Center 60/25A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QYQ
EATON FRF2GC12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 25/60A, F Frame
Item: BH9QYQModel: FRF2GC12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 60/25A
Width 25"