EATON FRF2DA12 F10 Dual Feeder Motor Control Center 30/15A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QWV
EATON FRF2DA12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/30A, F Frame
Item: BH9QWVModel: FRF2DA12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 30/15A
Width 25"