EATON FNF2LC14 Dual Feeder Motor Control Center 100/25A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QGP
EATON FNF2LC14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 25/100A, F Frame
Item: BH9QGPModel: FNF2LC14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 100/25A
Width 25"