EATON FNF2GM18 Dual Feeder Motor Control Center 60/125A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QEL
EATON FNF2GM18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/125A, F Frame
Item: BH9QELModel: FNF2GM18
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 60/125A
Width 25"