EATON FNF2GE14 Dual Feeder Motor Control Center 60/40A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QED
EATON FNF2GE14 Dual Feeder Motor Control Center 60/40A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker
Item: BH9QEDModel: FNF2GE14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 60/40A
Width 25"