EATON FNF2AL14 Dual Feeder Motor Control Center 15/100A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QBC
EATON FNF2AL14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/100A, F Frame
Item: BH9QBCModel: FNF2AL14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 15/100A
Width 25"