EATON FNF2AK14 Dual Feeder Motor Control Center 15/90A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QBB
EATON FNF2AK14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/90A, F Frame
Item: BH9QBBModel: FNF2AK14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 15/90A
Width 25"