EATON FNF2AG14 Dual Feeder Motor Control Center 15/60A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QAZ
EATON FNF2AG14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/60A, F Frame
Item: BH9QAZModel: FNF2AG14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 15/60A
Width 25"