EATON FJHMVD12R Molded Case Circuit Breaker Accessory Handle Mechanism | BH9PXZ
EATON FJHMVD12R Universal Handle Mechanism, Rotary/Lock-Off Handle/Operation
Item: BH9PXZModel: FJHMVD12R
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With Jg-Frame
Frame Size Frame J-K
Handle Color Red
Height 6"
Length 15"
Series Series G
Shaft Length 12"