EATON FDF2HL18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/100A, F Frame
Item: BH9NTXModel: FDF2HL18
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Size 18"
Trip Rating 70/100A
Width 25"