EATON FDF2CJ12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 25/80A, F Frame
Item: BH9NPXModel: FDF2CJ12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 25/80A
Width 25"