EATON FDE316035W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fde, Digitrip 310 Rms | BH9NKX
EATON FDE316035W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 160A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals, 50/60 Hz
Item: BH9NKXModel: FDE316035W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 7 1/4"
Length 5"
Width 5"