EATON FDE310022W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fde, Digitrip 210 Rms | BH9NKC
EATON FDE310022W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, No Terminals, 50/60 Hz
Item: BH9NKCModel: FDE310022W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"