EATON FDE310021W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fde, Digitrip 210 Rms | BH9NJK
EATON FDE310021W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, No Terminals, 50/60 Hz
Item: BH9NJKModel: FDE310021W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"