EATON FDC3225VWH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NEG
EATON FDC3225VWH09 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fdc, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9NEGModel: FDC3225VWH09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"