EATON FDC3150VWH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NDE
EATON FDC3150VWH09 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH9NDEModel: FDC3150VWH09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"