EATON FDC3150VSH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NCX
EATON FDC3150VSH09 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9NCXModel: FDC3150VSH09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"