EATON FDC3150Q02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NCU
EATON FDC3150Q02 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9NCUModel: FDC3150Q02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"