EATON FDC3125VSH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NDF
EATON FDC3125VSH09 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 125A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9NDFModel: FDC3125VSH09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"