EATON FDC2100LS22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc | BH9MXE
EATON FDC2100LS22 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH9MXEModel: FDC2100LS22
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"