EATON FDC2100L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Complete Breaker | BH9MXK
EATON FDC2100L Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MXKModel: FDC2100L
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"