EATON FDB3100LW02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Fixed Thermal | BH9MQX
EATON FDB3100LW02 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MQXModel: FDB3100LW02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"