EATON FDB2100WD01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Fixed Thermal | BH9MJM
EATON FDB2100WD01 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, No Terminals
Item: BH9MJMModel: FDB2100WD01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"