EATON FD3200WA06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9MCW
EATON FD3200WA06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9MCWModel: FD3200WA06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"