EATON FD3200BP10 Molded Case Circuit Breaker, F Frame, 10 Bulk Pack, 200A | BH9MBQ
EATON FD3200BP10 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 200A, 3-Pole, Thermal Magnetic Trip, Fd Breaker
Item: BH9MBQModel: FD3200BP10
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 10
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.1"