EATON FD3200A10S22D01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9MBT
EATON FD3200A10S22D01 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9MBTModel: FD3200A10S22D01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"